קצת עלינו

  תהליך השמה ייחודי ומותאם-לקוח וליווי מקצועי ואישי חברת טורקיז מתמחה בתהליכי גיוס והשמת מנהלים ועובדים. התפיסה המקצועית של טורקיז נשענת על מתודולוגיות האימון, מתוך הבנה כי אין תחליף לטיפול האישי, לתהליך השמה מעמיק ויסודי ולהכרות רבת שנים עם שוק העבודה. החברה הוקמה בשנת 2009 על ידי מיכל מרלי ומיכל לוטן-ג’וליאן, מאמנות בכירות בעלות רקע מקצועי נרחב וניסיון עשיר בתחומי ההשמה, הניהול ומשאבי אנוש, הייעוץ הארגוני והאימון. בנוסף אנחנו גרפולוגיות מוסמכות, משלבות בתהליכי המיון שלנו גם את האבחון הגרפולוגי. טורקיז מציעה, הן למחפשי העבודה, והן לארגונים המגייסים – שותפות, ליווי אישי, ייעוץ מקצועי והכרות מעמיקה עם שוקי היעד, החברות והמנהלים. אנו מחויבים לניהול תהליך השמה איכותי הן עבור המועמד והן עבור הארגון המגייס, מתוך הבנת הצרכים הייחודיים, המאפיינים כל ארגון לגופו.

הערכים המרכזיים המנחים את עבודתנו

1. מקצועיות – מחויבות לשירות המקצועי ביותר, הן עבור מחפשי העבודה והן עבור הארגונים.

2. חיבור אופטימלי – אנו שואפים ליצור חיבור מיטבי בין אנשים וארגונים, להשגת מטרותיהם העסקיות והאישיות המשותפות.

3. שותפות בתהליך – אנו מציעים, הן למחפשי עבודה והן לארגונים המגייסים, ליווי אישי ויעוץ מקצועי לאורך כל תהליך ההשמה.

4. איכות ואתיקה מקצועית – אנו מחויבים לספק שירות איכותי, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שמירה על סודיות מלאה ואתיקה מקצועית.

5. החופש לבחור – “החופש האמיתי זהו החופש להיות מי שאנחנו באמת” (דון מיגל רואיס). התפיסה המנחה אותנו הינה, שלאדם יש את כושר ההחלטה וחופש בחירה לגבי חייו. אלה אינם קבועים מראש ואינם מוכתבים בידי הגורל, הסיבתיות או על ידי כוחות עליונים. הבחירה האישית בתפקיד או בנתיב הקריירה נובעת מהאמונה העמוקה, כי בכך יוכל האדם לממש את יכולותיו ושאיפותיו ולבטא את עצמו באופן מיטבי, ואלה, מצידם יהלמו את הצרכים והשאיפות של הארגון ויובילו להצלחה משותפת.

חזון טורקיז: ליצור את החיבור המדויק ביותר האפשרי בין אנשים לארגונים.

נשמח להיות שותף מחויב בתהליך ההשמה הבא שלך.